Z mapą marzeń przez życie.. – W kręgu kobiet

10 spotkań x 1,5h - wtorki 20:0, Start 26.09.2023

750.00 

Zapraszam Cię na warsztaty tworzenia MAPY NA ŻYCIE- MAPY MARZEŃ-MAPY CELÓW.

W kobiecym kręgu będziemy poznawać siebie, przyglądać się swojemu życiu z różnych perspektyw i tworzyć plan – jak poprawić, ulepszyć, wzbogacić swoje życie w jego dotychczas zaniedbanych rewirach lub dotkniętych zmianą.

Dobry plan wymaga czasu przeznaczonego na rozpoznanie i tworzenie, stąd aż 10 spotkań rozciągniętych w czasie. Czas pomiędzy nimi to czas na przemyślenia, uważność i radość czerpaną z tego co już masz, a czego może nie dostrzegałaś. Takie zaangażowanie z Twojej strony pozwoli Ci stworzyć mapę, która będzie odzwierciedlała Twoje prawdziwe pragnienia, potrzeby, ale i możliwości – w tym momencie Twojego życia.

I jeśli jeszcze nie zauważyłaś – mapa będzie gotowa do rozpoczęcia jej realizacji wraz z Nowym Rokiem!

Pomimo formy on-line (na platformie Google Meet), spotkania będą umożliwiały wzajemną komunikację i aktywny w nich udział.

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.

 

Prowadzący psycholog: Aneta Komaniecka

Opis

W kręgu kobiet – tworzymy plan na życie

 W kręgu kobiet to cykl warsztatów dla tych z Was, które stawiają na samopoznanie, wewnętrzny rozwój, serdeczność i akceptację wobec siebie oraz innych. Również dla tych z Was, które dopiero chcą poznać tą drogę i przebyć ją w gronie kobiet z podobnymi potrzebami.

To spotkania ONLINE dla kobiet, które chcą się również dzielić swoimi aktualnymi:

– troskami, – problemami, – radościami, – wątpliwościami, – pytaniami, – odkryciami, – spostrzeżeniami, – sukcesami, – upadkami, – toczonymi bitwami, – osiągniętymi zwycięstwami, – bólem poniesionej klęski.

Jest to również miejsce spotkań Kobiet, które nie chcą, bądź nie umieją się uzewnętrzniać, ale chciałyby po prostu być wśród innych kobiet i czuć siłę wspólnoty.

Tym razem na warsztat bierzemy MAPĘ MARZEŃ- MAPĘ CELÓW – MAPĘ NA DOBRE ŻYCIE!

Celem naszych spotkań będzie więc stworzenie najlepszego na ten moment Twojego planu na życie. Ale ważny tutaj jest sam proces tworzenia, poszukiwania, zauważania.

Nie chodzi bowiem o to, żeby stworzyć tylko ładną grafikę! Ale żeby:

  • zatrzymać się na chwilę w swoim codziennym biegu,
  • doświadczyć siebie,
  • zrozumieć swoje potrzeby i pragnienia,
  • przesiać je przez WŁASNE sito priorytetów i możliwości oraz
  • znaleźć sposób na to, aby osiągnąć te z celów, które wysuną się na plan pierwszy.

Jak to będzie wyglądało?

Warsztaty rozpoczynamy spotkaniem  wprowadzająco -zapoznawczym 26 września 20223, a kończymy inauguracją nowego rozdziału Waszego życia – 2 stycznia 2024 !!!

Tworzona mapa, a więc i cały obszar Twojego życia będą podzielone na obszary, którym poświęcimy 4 spotkania – 10 i 24 października oraz 7 i 21 listopada 2023.  Dodatkowo tym obszarom oraz niejasnościom i problemom, które się pojawiły u Was podczas pracy nad mapą poświęcimy 2 spotkania – 31 października i 28 listopada 2023.

5 grudnia 2023 poszukamy powiązań pomiędzy obszarami Waszego życia, dostrzeżonymi tam przez Was brakami, zastojami oraz zasobami.

19 grudnia 2023 to spotkanie podczas, którego będziemy pracować nad planem realizacji wybranych marzeń/celów.

Ostatnie spotkanie 2 stycznia 2024 to czas na podsumowania, ale też strategie, które pomogą nam w realizacji tego co już wiemy, że jest dla nas na ten moment priorytetowe.

Podczas każdego spotkania znajdziemy również nieco czasu na nasze sprawy bieżące, bo życie dzieje się „tu i teraz”, a nie zaczyna w styczniu 2024 czy 2050.

Podobnie jak w kręgach kobiet, tak i tutaj to my wszystkie będziemy tworzyć atmosferę spotkań. Decydować o rozwijanych poruszających nas wątkach. Wspierać się wzajemnie oraz dążyć do poszukiwania oraz budowania rozwiązań i odpowiedzi.

To nie jest terapia. Ale jest to grupa wsparcia, grupa siły, grupa poszukiwań, grupa rozwoju. Więcej o kręgach kobiet przeczytasz tutaj 

a o MAPIE MARZEŃ tutaj

Nasze spotkania

Spotkania będą się odbywały w formie on-line na platformie Google Meet.

Każde spotkanie będzie trwało minimum 1,5h

Maksymalna ilość uczestników – 8 osób

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów,  polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie – ćwiczenia i aktywności Was wspierające.

Jeśli nie będziesz mogła wziąć udziału, w którymś spotkaniu otrzymasz nagranie z niego.