W kręgu kobiet

1,5-2h - poniedziałki 20:30, Start 24.10.2022

50.00 

To otwarta grupa dla kobiet, które chcą się podzielić swoimi aktualnymi: problemami, dążeniami, pragnieniami, emocjami…

Grupa otwarta oznacza, że możesz dołączyć do każdego organizowanego spotkania – jeśli tylko jest wolne miejsce i jest nas co najmniej cztery.

Najbliższe 4 spotkania począwszy od 24 października 2022 będą odbywały się co poniedziałek o godz. 20.30 i poświęcone będą tematyce POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI.

Rozwód, rozstanie, problemy w związku, problemy w pracy, problemy z dziećmi – i w efekcie nasze poczucie własnej wartości kurczy się w zawrotnym tempie. A są teorie psychologiczne, które mówią, że wszystkie choroby psychiczne, w tym depresja, swój początek mają właśnie w niskim poczuciu własnej wartości. Jednakże, jeśli Twoje nie wpędzi Cię w chorobę, to może skutecznie utrudnia Ci, obrzydza i dewaluuje codzienne życie? Dlatego warto mu się przyjrzeć, dowiedzieć się czym dysponujesz, sprawdzić skąd się wzięło, co na nie wpływa i nauczyć się jak nad nim pracować.

Pomimo formy on-line (na platformie Google Meet), spotkania będą umożliwiały wzajemną komunikację i aktywny w nich udział.

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów, polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.

Cena dotyczy jednego spotkania. Wykupując dostęp do 3 dowolnych spotkań otrzymasz darmowy dostęp do 4-go.

Prowadzący psycholog: Aneta Komaniecka

Opis

W kręgu kobiet

 To grupa otwarta ONLINE dla kobiet, które chcą się dzielić swoimi aktualnymi:

– troskami, – problemami, – radościami, – wątpliwościami, – pytaniami, – odkryciami, – spostrzeżeniami, – sukcesami, – upadkami, – toczonymi bitwami, – osiągniętymi zwycięstwami, – bólem poniesionej klęski.

Jest to również miejsce spotkań Kobiet, które nie chcą, bądź nie umieją się uzewnętrzniać, ale chciałyby po prostu być wśród innych kobiet i czuć siłę wspólnoty.

W kręgu kobiet to warsztaty dla tych z Was, które stawiają na samopoznanie, wewnętrzny rozwój, serdeczność i akceptację wobec siebie oraz innych lub dopiero chcą poznać tą drogę i przebyć ją w gronie kobiet z podobnymi potrzebami.

Jak to działa?

Każdemu spotkaniu będzie przyświecał konkretny aspekt naszego życia, naszej osobowości, odczuwanych emocji.

Po krótkim wprowadzeniu w temat przez prowadzącą psycholog, każda z Was będzie miała możliwość wypowiedzenia się w poruszanych kwestiach.

Podobnie jak w kręgach kobiet, tak i tutaj to my wszystkie będziemy tworzyć atmosferę spotkania, rozwijać poruszające nas wątki, wspierać się wzajemnie i dążyć do poszukiwania oraz budowania rozwiązań i odpowiedzi.

To nie jest terapia. Ale jest to grupa wsparcia, grupa siły, grupa poszukiwań, grupa rozwoju. Więcej o kręgach kobiet przeczytasz tutaj

Do grupy można przyłączyć się w dowolnym momencie, ale też brać udział w wybranych tylko spotkaniach.

Zapisz się do grupy W kręgu kobiet na Fb, bądź napisz do nas, a będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych proponowanych tematach oraz będziesz mogła uczestniczyć w planowaniu tematów na kolejne spotkania.

Zapisując się do grupy, będziesz otrzymywała informacje o tematyce poruszanej na kolejnym i przyszłych spotkaniach. Będziesz też mogła zaproponować interesujący Cię temat.

Proponowane tematy

Proponowane przeze mnie tematy na spotkania W kręgu kobiet, to:

Poczucie własnej wartości

Samopoznanie

Droga do równowagi

Ja – moja własna najlepsza przyjaciółka

Ja i moje lęki

Stres – jak go minimalizować, jak z nim żyć

Zdrada i co dalej

Jestem zmęczona – sobą, obowiązkami, oczekiwaniami, życiem…

Potrzebuję miłości

Ufam swojej intuicji

Samotność mi doskwiera

Moja podświadomość

Spokój mój sprzymierzeniec

Apatia – mój częsty gość

Akceptacja – niezbędna postawa wobec siebie, jak i niespodzianek ze strony losu

Złość we mnie kipi

ale jak wspomniałam wcześniej, lista tematyczna jest otwarta i będzie się poszerzać pod wpływem Waszych i moich propozycji.

Nasze spotkania

Spotkania będą się odbywały w formie on-line na platformie Google Meet.

Każde spotkanie będzie trwało minimum 1,5h – jeśli będzie nas mniej niż 10 kobiet,  2h -jeśli będzie nas więcej 🙂

Maksymalna ilość uczestników – 15 osób

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów,  polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.