Droga przez rozwód

10 spotkań x 1,5h Start wkrótce

500.00 

Spotkania dla osób, które są przed, bądź w trakcie rozwodu i poszukują zarówno wsparcia, wiedzy, jak i możliwości podzielenia się swoimi problemami, a także pragną posiąść umiejętności/narzędzia do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i emocjami, które się intensywnie pojawiają w tym okresie.
Spotkania będą się odbywały w formie on-line na platformie Google Meet, w sposób umożliwiający wzajemną komunikację i aktywny w nich udział.
Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów, polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.
Prowadzący psycholog: Aneta Komaniecka

Opis

Rozwód to proces bardzo stresujący i wpływający na wszystkie sfery życia nie tylko małżonków, ale całego systemu rodzinnego. Planowane warsztaty mają, więc umożliwić uczestnikom uzyskanie wsparcia, niezbędnej wiedzy i nabycie umiejętności, które pozwolą na mierzenie się z wyzwaniami jakie pojawiają się w tym trudnym okresie. Tematyka poruszana podczas spotkań będzie obejmowała również uczestniczenie w procesie rozwodu – dzieci oraz możliwe formy złagodzenia skutków jakie on dla nich niesie. Pomoc będzie też kierowana na odnalezienie w sobie zasobów, które umożliwią konstruktywne rozwiązywanie pojawiających się w trakcie rozwodu kryzysów oraz sposobów radzenia sobie ze stresem, który towarzyszy w tym okresie wszystkim członkom rodziny.

Udział w warsztatach jest bazą, która pozwoli Ci odczuć wsparcie i zrozumienie ze strony zarówno prowadzących, jak i innych uczestników. Umożliwi Ci podzielenie się swoimi doświadczeniami, trudnymi uczuciami i nowymi wyzwaniami, których przyczyną jest rozwód oraz poznanie doświadczeń innych uczestników. Ale też pomoże Ci dostrzec własne mocne strony oraz zadania, z którymi dobrze sobie radzisz w obliczu tego kryzysu. Będziemy Cię też wspierać w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla pojawiających się problemów oraz sposobów łagodzenia ich skutków.

Jeśli więc jesteś przed lub w trakcie rozwodu i potrzebujesz wsparcia, w przejściu przez ten kryzys  w sposób jak najmniej szkodliwy dla Ciebie i Twoich bliskich – ZAPRASZAMY na nasze spotkania.

Spotkania będą się odbywały w formie on-line na platformie Google Meet, jeden raz w tygodniu przez 10 kolejnych tygodni.

Każde spotkanie będzie trwało 1,5h

Maksymalna ilość uczestników – 12 osób

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów,  polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie -ćwiczenia i aktywności Was wspierające.