Solo – mama

10 spotkań x 1,5h Start wkrótce

500.00 

Spotkania dla solo-Mam, które poszukują:

  • sposobów na pełne i satysfakcjonujące życie,
  • wsparcia w rozwiązywaniu zadań pojawiających się w związku z rolą jaką pełnią i nie tylko,
  • wspólnoty z którą będą mogły dzielić się swoimi sukcesami, przemyśleniami, rozwiązaniami i problemami.

Spotkania będą się odbywały w serdecznej, przyjaznej, akceptującej i nieoceniającej atmosferze, jakiej nam wszystkim samotnym/samodzielnym/solo mamom potrzeba!

Pomimo formy on-line (na platformie Google Meet), spotkania będą umożliwiały wzajemną komunikację i aktywny w nich udział.

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów, polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.

Prowadzący spotkanie: Aneta Komaniecka

Opis

Jesteś po rozstaniu, rozwodzie, zostałaś porzucona, bądź odeszłaś lub straciłaś współ-rodzica swoich dzieci w wyniku jego śmierci, a może od początku los Twojego dziecka był tylko w Twoich rękach? Powodów solo- rodzicielstwa może być wiele, wprowadzają one pewne modyfikacje w obszar trudności i wyzwań z jakimi musi się mierzyć matka samodzielnie wychowująca dzieci, jednak większość spraw i problemów jakie napotykamy na swojej drodze, jest wspólna dla naszej roli. Poświęcimy uwagę jednym i drugim.

Zapraszam Cię więc na  spotkania w gronie solo-Mam, którzy pragną zarówno podzielić się swoimi doświadczeniami, jak i pozyskać wsparcie innych,  pod fachowym i przyjaznym okiem psychologa – również solo-mamy, która Wasze doświadczenia i przemyślenia uzupełni o swoją wiedzę praktyczną i psychologiczną.

Podczas spotkań oprócz wymiany doświadczeń, będziemy pracować nad wewnętrzną równowagą, wyborem odpowiednich dla Ciebie technik relaksacyjnych oraz sposobami wzbudzania pozytywnych emocji. Będę Cię też wspierać we wzmacnianiu własnej samooceny, w dostrzeganiu Twoich mocnych stron, poszukiwaniu sposobów radzenia sobie z wyzwaniami dnia codziennego, ale także w dostrzeganiu piękna i odczuwaniu radości i spełnienia budowanego każdego dnia.

Przyjrzymy się też Twojej rodzinie z perspektywy jej najmłodszych członków, dla których przecież każdego dnia stawiamy czoła wszelkim przeciwnościom i których obecny dobrostan oraz spełniona przyszłość są dla nas matek najważniejsze.

Spotkania będą się odbywały w formie on-line na platformie Google Meet, jeden raz w tygodniu przez 10 kolejnych tygodni.

Każde spotkanie będzie trwało 1,5h

Maksymalna ilość uczestników – 12 osób

Po każdym spotkaniu otrzymacie mailowo podsumowanie poruszanych tematów,  polecaną literaturę oraz zalecane na czas oczekiwania na następne spotkanie- ćwiczenia i aktywności Was wspierające.